Nailgel Kutikula parfüm olaj - SÉRÉNITE 10 ml
Kupon kedvezmény
Használd a(z) APRILIS kuponkódot a kosárnál, és élj a 6% extra kedvezménnyel. Így ezt a terméket akár 1 589 Ft-ért is megvásárolhatod.
Darabszám
Termék ár: 1 690 Ft
Termékleírás
Ecsetes bőrápoló szárazolaj, tartós elegáns illattal Pillanatok alatt beszívódik, nem marad fényes a bőrfelület. Bőrápoló összetevői között ricinus mag kivonat és más növényi magolajok.
Illatelemei: vörös narancs, mandarin, méz, gardénia, jázmin,narancsvirág, őszibarack
A virágos és gyümölcsös illatjegyek – vörös narancs, mandarin, méz, gardénia, jázmin, narancsvirág és őszibarack – egyedülálló kompozíciójával ez a parfüm lágy, de érzéki harmóniát teremt. A SÉRÉNITE tartósan megmarad a bőrön, miközben bársonyos, száraz érzetet hagy maga után, amely kiemeli természetes szépségedet.
Tapasztald meg ezt a varázslatos illatot, amely nyugalmat és magabiztosságot áraszt, kényeztető, frissítő élményt nyújtva minden pillanatban.
Használd ki az ingyenes szállítást 25 000 Ft feletti vásárlás vagy üzleti átvétel esetén. Szállítás várható napja: 04.23 - Csütörtök
Egy termék megvásárlása után 17db hűségpontot írunk jóvá neked! Regisztrálj és kezd gyűjteni a hűségpontokat!
Ezt a terméket 169.000 Ft/1000ml egységáron tudod megvásárolni.
További kérdéseid vannak? Írj nekünk e-mail az info@vensz.hu címre.
Próbáld ki ezeket is
Ezért érdemes nálunk vásárolnod
Garantált minőség
Csak megbízható, professzionális termékeket kínálunk. Nálunk biztos lehetsz benne, hogy amit vásárolsz, az tartós és hatékony.
Modern fizetési lehetőségek
Fizess egyszerűen Apple Pay vagy Google Pay segítségével. Biztonságos és kényelmes, hogy a vásárlás valóban stresszmentes legyen.
Gyors és barátságos kiszolgálás
Ha elakadsz, kérdésed van, írj bátran az info@vensz.hu címre – segítünk azonnal. Személyesen is átveheted a csomagot az üzletünkben.